strzałka do góry
facebook
facebook

POGOŃ RAKA w Szczecinie!

7 października 2017 roku (sobota) o godz. 12 w Lasku Arkońskim wystartuje pierwszy pięciokilometrowy bieg organizowany przez Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin. Event ten ma nie tylko zachęcić do aktywnego stylu życia wolnego od dymu tytoniowego, ale także budować świadomość dotyczącą raka płuca oraz zachęcać do regularnych badań profilaktycznych.

Rak płuca w dalszym ciągu pozostaje pierwszą przyczyną zgonów wśród mężczyzn i drugą, po raku piersi, u kobiet. Późno wykrywany nie ma dobrych rokowań. Główną przyczyną występowania raka płuca jest palenie tytoniu, jednak mało kto wie, że problem ten dotyka nie tylko palaczy.

Zapisy na nasz bieg zostały uruchomione, aby się zapisać kliknij > TUTAJ <.

Pakiet startowy będzie kosztował 30zł. Na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg będą czekały oryginalne medale okolicznościowe.

NAGRODY

  • Pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji kobiet - indywidualne wkładki olimpijskie od firmy ORTOFACH*
  • Pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji mężczyzn – indywidualne wkładki olimpijskie od firmy ORTOFACH*
  • Nagroda specjalna dla najstarszego uczestnika biegu – ufundowana przez Senatora Rzeczpospolitej Polskiej – prof. Tomasza Grodzkiego

Nagrody do rozlosowania wśród uczestników biegu:

  • Weekendowy pobyt w apartamencie w Sopocie dla 2 osób ufundowany przez Centrum Ogrodnicze TOP–PLANT
  • 4 dniowy pobyt w Górach Sowich w Gospodarstwie Agroturystycznym "POD LASEM" dla 2 osób – ufundowany przez Gospodarstwo Agroturystyczne "POD LASEM"
  • Nagrody niespodzianki od klubu piłkarskiego POGOŃ SZCZECIN

Fundatorzy nagród:


*) Naszym Partnerem jest Zakład Ortopedyczny Ortofach ze Szczecina. Jego nadrzędny cel to stawiać ludzi na nogi, w dosłownym tego słowa znaczeniu...
Ortofach wykonuje protezy kończyn górnych i dolnych, również tych z najnowszej technologii, które oglądać możemy w filmach oraz indywidualne aparaty ortopedyczne.
Ortofach to również diagnozy stóp oraz indywidualne wkładki ortopedyczne, buty profilaktyczne dla dzieci i dorosłych, to również całe zaopatrzenie ortopedyczne dotyczące ograniczonego zakresu ruchu osób w każdym wieku ale też uprawiających sport. Ortofach to przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta z każdym problemem.

Ortofach ufundował nagrody dla uczestników biegu POGOŃ RAKA:
Za zajęcie trzech pierwszych miejsc dla Pań oraz trzech pierwszych miejsc dla Panów bezpłatne diagnozy stóp oraz wkładki ortopedyczne dla biegaczy.
Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają w pakietach startowych kupony uprawniające do 50% rabatu na diagnozę stóp. Kupony te należy okazać przy badaniu, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Wydarzenie swoim patronatem objęli:

Partnerem imprezy jest Pogoń Szczecin.

W wydarzeniu tym wspiera nas również firma InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. InterRisk jest doceniany także przez profesjonalistów rynku ubezpieczeniowego jako niekwestionowany lider ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.

Organizatorem wykonawczym biegu jest Stowarzyszenie K2 Partners Szczecin.