strzałka do góry
facebook
facebook
facebook

Akcje oddziału

26.06.2013

Spotkanie w ramach Forum Kobiet w Szczecinie

W środę 26 czerwca 2013 r. w siedzibie naszego Stowarzyszenia gościliśmy wiceprzewodniczącą SLD Paulina Piechna-Więckiewicz. Po konferencji prasowej z udziałem przewodniczącego SLD Leszka Millera i przewodniczącego SLD w województwie Grzegorza Napieralskiego, gdzie poruszyła temat finansowania in vitro z budżetu państwa i samorządu, wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym u nas by poruszyć tematy związane z tematyką profilaktyki nowotworowej.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele naszego Stowarzyszenia i zaprzyjaźnionego z nami Towarzystwa Stomijnego "POL-ILKO". Pani Paulina Piechna - Więckiewicz przybyła w towarzystwie wiceprzewodniczącej SLD w Szczecinie i członkini Forum Kobiet - pani Julii Holak.

Po południu zostaliśmy zaproszeni na spotkanie Forum Kobiet w Szczecinie.
Podczas spotkania poruszone zostały tematy z zakresu profilaktyki chorób i problemu, jaki się z tym wiąże zarówno w skali kraju, jak i samorządu lokalnego.
Współpracująca z nami w akcji "Czwartek z ekspertem" pani doktor Maria Wysokińska przedstawiła prezentację na temat profilaktyki, badań kontrolnych i konieczności ich wykonywania.
Ciekawy wykład na temat emocji i pewności siebie zaprezentowała profesor Anna Gruszewska psycholog Uniwersytetu Szczecińskiego.

GALERIA:

przekaż jeden procent podatku
  akcja nie rób dymu