strzałka do góry
facebook
facebook
facebook

Dołącz do nas

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Chcemy pomagać ludziom chorym i ich bliskim z całej Polski, dostarczać informacje na temat diagnostyki i leczenia raka płuca oraz udzielać wsparcia potrzebującym.

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy, komu bliskie są problemy osób chorych na raka płuca, kto pragnie podzielić się swoim czasem i zapałem, wspierając pacjentów i działania Stowarzyszenia.

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia należy wypełnić deklarację członkowską i przesłać ją na adres: poczta@rakpluca.szczecin.pl

Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia w chorobie swojej lub swoich bliskich, jak również pragnące przyłączyć się do nas na zasadach wolontariatu, mogą skontaktować się z nami:

1. dzwoniąc pod numery telefonów: 91 814 94 85

2. pisząc na adres: poczta@rakpluca.szczecin.pl

3. wypełniając formularz znajdujący się w stopce strony

    przekaż jeden procent podatku
  • Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami osoby fizyczne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto Stowarzyszenia i odliczać je od podstawy opodatkowania PIT w kwocie nie przekraczającej 6 % dochodu uzyskanego w danym roku. Taką możliwość mają zarówno przedsiębiorcy, jak też osoby uzyskujące dochody z pracy na etacie czy umów zlecenie lub o dzieło. Warunkiem jest przeznaczenie darowizny na cele zawierające się w sferze zadań publicznych.
    [ czytaj więcej ]
akcja nie rób dymu