(+48) 91 813 62 88
(+48) 513 792 173

ul. Jana Pawła II 42
70-413 Szczecin

Organizacja Pożytku Publicznego

KRS:
0000663608

 

Dołącz do nas

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego.

Chcemy pomagać ludziom chorym i ich bliskim z całej Polski, dostarczać informacje na temat diagnostyki i leczenia raka płuca oraz udzielać wsparcia potrzebującym.

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy, komu bliskie są problemy osób chorych na raka płuca, kto pragnie podzielić się swoim czasem i zapałem, wspierając pacjentów i działania Stowarzyszenia.

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia należy wypełnić deklarację członkowską [pobierz] i przesłać ją na adres: stowarzyszenie@rakpluca.szczecin.pl

Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia w chorobie swojej lub swoich bliskich, jak również pragnące przyłączyć się do nas na zasadach wolontariatu, mogą skontaktować się z nami:

  1. dzwoniąc pod numery telefonu: 91 813 62 88
  2. pisząc na adres: stowarzyszenie@rakpluca.szczecin.pl
  3. wypełniając formularz znajdujący się w stopce strony

PAMIĘTAJ - NIE JESTEŚ SAM - RAZEM ZAWSZE MOŻEMY WIĘCEJ

przekaż 1,5% podatku

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami osoby fizyczne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto Stowarzyszenia i odliczać je od podstawy opodatkowania PIT w kwocie nie przekraczającej 6% dochodu uzyskanego w danym roku. Taką możliwość mają zarówno przedsiębiorcy, jak też osoby uzyskujące dochody z pracy na etacie czy umów zlecenie lub o dzieło. Warunkiem jest przeznaczenie darowizny na cele zawierające się w sferze zadań publicznych.

Odwiedź profile naszych akcji:
akcja 'Nie rób dymu'
akcja #NiePaleWcale