strzałka do góry
facebook
facebook
facebook

Akcje oddziału

09.11.2018

Jubileusz X-lecia naszego Stowarzyszenia

W dniu 9 listopada 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji X-lecia Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście z całej Polski jak również przedstawiciele lokalnych władz i urzędów. Gościliśmy również przedstawicieli organizacji pacjenckich, z którymi współpracujemy od wielu lat i przedstawicieli firm farmaceutycznych działających w obszarze raka płuca. Warunki pogodowe nie pozwoliły na start samolotu z Warszawy do Goleniowa co znacznie uszczupliło ilość gości na spotkaniu.

Uroczystość wspólnie otworzyli Prezes Zarządu Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin – Anna Żyłowska i Profesor Jan Skokowski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca. Następnie swoimi wykładami nasze spotkanie uświetnili:

Na koniec spotkania podziękowania za wieloletnią pomoc i współpracę otrzymali zarówno przedstawiciele władz miasta jak i przedstawiciele organizacji pacjentów i firm farmaceutycznych działających w obszarze raka płuca.

Za pomoc w organizacji tej uroczystości dziękujemy:

GALERIA:

FILMY:

Podsumowanie dziesięciu lat naszej działalności

przekaż jeden procent podatku
  akcja nie rób dymu